^

Kapcsolat

Irodakereső és elérhetőségek

Keresse fel személyesen a Pannon-Work irodákat, mi szívesen várjuk!

Irodáink címének, telefonszámának, e-mail címének és nyitva tartásának megtekintéséhez kérjük, kattintson a térképen található piros ikonokra!
Gyorsüzenet küldéséhez kérjük, használja az alábbi űrlapot.

 

Irodáink
Cím / Nyitva tartásTelefonszámEmail 
Budapesti iroda
1111 Budapest, Bartók Béla út 16.
H-P: 8:00-17:00
+36 1 381 1048budapest@pannonwork.huBudapesti Iroda facebook oldala
Debreceni iroda
4025 Debrecen, Simonffy utca 13.
H-CS: 8:00-15:00 P: 8:00-12:00
+36 52 530 315
+36 70 933 7845
debrecen@pannonwork.huDebreceni Iroda facebook oldala
Dunaszerdahelyi iroda
929 01 Dunaszerdahely, Kondé Püspök utca 4577/16.
H-P: 8:00-16:00
00421 31 5511844dunajskastreda@pannonwork.skDunaszerdahelyi Iroda facebook oldala
Esztergomi iroda
2500 Esztergom, Rákóczi tér 2-4. (OTP felett)
H-CS: 12:00-16:00, P: 11:00-15:00
+36 33 501 435esztergom@pannonwork.huEsztergomi Iroda facebook oldala
Győri iroda
9027 Győr, Budai u. 5/A
H-P: 8:00-16:00
+36 96 508 000gyor@pannonwork.huGyőri Iroda facebook oldala
Jászberényi képviselet
5100 Jászberény
Telefonos egyeztetést követően
+36 70 984 0030horvath.zsuzsa@pannonwork.hu 
Kaposvári iroda
7400 Kaposvár, Berzsenyi utca 6.
H-CS: 12:00-16:00, P: 10:00-14:00
+36 82 510 725
+36 82 510 726
kaposvar@pannonwork.huKaposvári Iroda facebook oldala
Miskolci iroda
3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky u. 15. I/115.
H-P: 10:00-15:00
+36 70 382 0938miskolc@pannonwork.huMiskolci Iroda facebook oldala
Mosonmagyaróvári iroda
9200 Mosonmagyaróvár, Erkel Ferenc u. 14.
H-P: 8:00-16:00
+36 96 576 282
+36 80 204 774
mosonmagyarovar@pannonwork.huMosonmagyaróvári Iroda facebook oldala
Nagykanizsai iroda
8800 Nagykanizsa, Csengery u. 9.
H-CS: 10:00-16:00 P: 10:00-14:00
+36 93 312 403
+36 70 380 1528
nagykanizsa@pannonwork.huNagykanizsai Iroda facebook oldala
Pécsi iroda
7623 Szabadság utca 22.
H-P: 12:00-16:00
+36 72 585-828pecs@pannonwork.huPécsi Iroda facebook oldala
Soproni iroda
9400 Sopron, Csengery u. 30-32.
H-P: 12:00-15:30
+36 99 508 066
+36 70 943 4767
sopron@pannonwork.huSoproni Iroda facebook oldala
Szegedi iroda
6722 Szeged, Honvéd tér 5/b
H-P: 10:00-17:00
+36 62 426 424szeged@pannonwork.huSzegedi Iroda facebook oldala
Szolnoki iroda
5000 Szolnok, Szántó krt. 38.
H-P: 12:00-16:00
+36 70 455 0212szolnok@pannonwork.huSzolnoki Iroda facebook oldala
Szombathelyi iroda
9700 Szombathely, Szent Márton u. 75.
H-P: 10:00-16.00
+36 94 508 111szombathely@pannonwork.huSzombathelyi Iroda facebook oldala
Tatabányai iroda
2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4. 2. em.
H-P: 12:00-16:00
+36 34 312 061
+36 70 776 3200
+36 70 382 0926
+36 70 331 9197
tatabanya@pannonwork.huTatabányai Iroda facebook oldala
Vajdasági iroda
Szabadka, Matija Gubec út 34.
H-P: 9:00-17:00
+381 60 6014109vajdasag@pannonwork.hu  
Veszprémi iroda
8200 Veszprém, Kereszt u. 9.
H-P: 12:00-16:00
+36 88 560 362veszprem@pannonwork.huVeszprémi Iroda facebook oldala
Wieni iroda
Schottenfeldgasse 85/1, 1070 Wien
+43 (0) 676 780 8519kovacs.balazs@pannonwork.at 
Zalaegerszegi iroda
8900 Zalaegerszeg, Iskola köz 6-8.
H-P: 10:00-16:00
+36 92 346 279zalaegerszeg@pannonwork.huZalaegerszegi Iroda facebook oldala

Írjon nekünk!

A * jelölt adatok kitöltése kötelező!