^

Kapcsolat

Irodakereső és elérhetőségek

Irodáink részleges nyitva tartással működnek, van lehetőség személyes ügyintézésre is.

Irodáink címének, telefonszámának, e-mail címének megtekintéséhez kérjük, kattintson a térképen található piros ikonokra!
Gyorsüzenet küldéséhez kérjük, használja az alábbi űrlapot.

 

Irodáink
Cím / Nyitva tartásTelefonszámEmail 
Budapesti iroda
1111 Budapest, Bartók Béla út 16.
H-P: 09:00-15:00 (nyitás 05.06.)
+36 1 381-1046
+36 1 381-1047
budapest@pannonwork.huBudapesti Iroda facebook oldala
Debreceni iroda
4025 Debrecen, Simonffy utca 13.
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.06.)
+36 52 530 315
+36 70 933 7845
debrecen@pannonwork.huDebreceni Iroda facebook oldala
Esztergomi iroda
2500 Esztergom, Rákóczi tér 2-4. (OTP felett)
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.06.)
+36 33/501-435
+36 70/380-1549
esztergom@pannonwork.huEsztergomi Iroda facebook oldala
Győri iroda
9027 Győr, Budai u. 5/A
H-P: 9:00-15:00 (nyitás 05.06.)
+36 96/508-000
+36 30/174-1972
gyor@pannonwork.huGyőri Iroda facebook oldala
Jászberényi képviselet
5100 Jászberény
Telefonos egyeztetést követően
+36 70 984 0030horvath.zsuzsa@pannonwork.hu 
Kaposvári iroda
7400 Kaposvár, Berzsenyi utca 6.
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.08.)
+36 82/510-725
+36 82/510-726
+36 30/190-0382
kaposvar@pannonwork.huKaposvári Iroda facebook oldala
Kecskeméti iroda
6000 Kecskemét, Wesselényi utca 1. Fsz. 8.
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.06.)
+36 76/469-623
+36 30/152-4964
 
Miskolci iroda
3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky u. 15. I/115.
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.06.)
+36 70/380-5245miskolc@pannonwork.huMiskolci Iroda facebook oldala
Mosonmagyaróvári iroda
9200 Mosonmagyaróvár, Kiserdő út 1/B
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.06.)
+36 96/576-282
+36 70/380-0507
mosonmagyarovar@pannonwork.huMosonmagyaróvári Iroda facebook oldala
Nagykanizsai iroda
8800 Nagykanizsa, Csengery u. 9.
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.08.)
+36 93/312-403
+36 70/380-1528
nagykanizsa@pannonwork.huNagykanizsai Iroda facebook oldala
Pécsi iroda
7623 Szabadság utca 22.
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.08.)
+36 72/585-828
+36 30/427-4698
pecs@pannonwork.huPécsi Iroda facebook oldala
Soproni iroda
9400 Sopron, Várkerület 13.
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.06.)
+36 99/508-066
+36 70/380-1565
+36 70/984-0010
sopron@pannonwork.huSoproni Iroda facebook oldala
Szolnoki iroda
5000 Szolnok Sütő utca 11
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.06.)
+36 56/511-277
+36 30/190-0386
szolnok@pannonwork.huSzolnoki Iroda facebook oldala
Szombathelyi iroda
9700 Szombathely, Szelestey László utca 65. fsz. 2.
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.08.)
+36 94/508-111
+36 30/197-2348
+36 30/175-7181
szombathely@pannonwork.huSzombathelyi Iroda facebook oldala
Tatabányai iroda
2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4. 2. em.
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.06.)
+36 34/312-061
+36 70/382-0926
+36 70/331-9197
tatabanya@pannonwork.huTatabányai Iroda facebook oldala
Vajdasági iroda
Szabadka, Matija Gubec út 34.
H-P: 9:00-17:00
+381 60 6014109vajdasag@pannonwork.hu  
Veszprémi iroda
8200 Veszprém, Kereszt u. 9.
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.06.)
+36 88/560-362
+36 30/190-0387
veszprem@pannonwork.huVeszprémi Iroda facebook oldala
Wieni iroda
Schottenfeldgasse 85/1, 1070 Wien
+43 (0) 676 780 8519kovacs.balazs@pannonwork.at 
Zalaegerszegi iroda
8900 Zalaegerszeg, Kovács Károly tér 1
H-P: 10:00-13:00 (nyitás 05.08.)
+36 92/346-279
+36 70/455-0218
+36 70/380-1553
zalaegerszeg@pannonwork.huZalaegerszegi Iroda facebook oldala

Írjon nekünk!

Adatvédelem*
A * -gal jelölt mezők kitöltése kötelező!