Külföldi munkára jelentkezés

Szakács

Hirdetés azonosító: 53690

Munkahely: Ausztria

Mikortól: 2019.szeptember 4.

Szükséges végzettség: Szakiskola / Szakmunkásképző

Feladatok:

  • Á la carte ételkészítés
  • Tálalás, előkészítés
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Alapanyag- gazdálkodási feladatok, rendelések összeírása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szakács szakmában szerzett 2-3 év gyakorlat
  • társalgási szintű német nyelvismeret
  • Készség csapattagként kooperálni
  • Problémamegoldó gondolkodás, megfelelő hozzáállás

A cégről:

  • Ausztriában működő, családi tulajdonban lévő étterem és panzió.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, egész éves bejelentett munkaviszony az osztrák törvényeknek megfelelően
  • heti 5 nap munka, kedd és szerda szabadnapok
  • egyágyas szoba, konyhával fürdővel felszerelve
  • munkanapokon az ellátás térítésmentesen biztosított
  • tanulási, fejlődési lehetőség, családias hangulatú munkahely

Álláshirdetésre jelentkezem

Adatvédelem*
A * jelölt adatok kitöltése kötelező!