Külföldi munkára jelentkezés

Projektmérnök

Hirdetés azonosító: 53611

Munkahely: Ausztria

Mikortól: 2019.július 12.

Szükséges végzettség: Főiskola

Feladatok:

  • Légtisztító berendezések tervezése, gyártása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Egyedi árajánlatok készítés
  • Árajánlatok értékelése (technológiai és árazási szempontok alapján)
  • Technológiai leírások dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív, legalább középfokú német nyelvismeret
  • AutoCad és Inventor programok magabiztos használata

Előnyök:

  • Aktív angol nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A cégről:

  • A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. ausztriai (Bécs mellett lévő) megbízópartnere számára keresi Projektmérnök kollégáját.

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre
  • Motiváló juttatási csomag
  • Osztrák tulajdonú stabil, tőkeerős vállalati háttér

Álláshirdetésre jelentkezem

Adatvédelem*
A * jelölt adatok kitöltése kötelező!