Külföldi munkára jelentkezés

Szalagvezető-helyettes (húsipar)

Hirdetés azonosító: 53568

Munkahely: Németország

Mikortól: 2019.június 11.

Szükséges végzettség: Általános iskola

Feladatok:

  • Az egyes termelési szalagok bepácolt árukkal, hozzávalókkal és töltelékekkel való – a termelési tervnek megfelelő kiszolgálása;
  • Hibák elhárítása a termelési csarnokban;
  • A munkahelyi előírások betartásának ellenőrzése;
  • A gépek és berendezések előkészítése, be- és átállítása;
  • A páclevek/töltelékek recept szerinti betöltése a nyers termékekbe;
  • A felhasznált nyersanyagok folyamatos minőségi vizsgálata;
  • Az elkészített félkésztermékek folyamatos minőségi vizsgálata;
  • Az élelmiszeriparban szokásos higiéniai és munkavédelmi előírások alkalmazása;
  • A munkaterület tisztán és rendezetten tartása.

Elvárások:

  • Legalább 1 éves, húsiparban szerzett tapasztalat
  • Kiváló egészségügyi és fizikai állapot
  • Kommunikációképes német nyelvtudás (B1-B2, elsősorban szóban!)
  • Kétműszakos munkarend heti váltásban történő vállalása: délelőtt (02:30-13:00) és délután: 12:30-23:00.

A cégről:

  • Nagymúltú, baromfihús félkész termékek előállításával foglalkozó cég.

Amit kínálunk:

  • Német, teljes munkaidőben bejelentett munkaviszony;
  • Pontos és korrekt bérelszámolás az iGZ kollektív szerződés szerint az Ön nyelvtudásának, képzettségéhez és szakmai tapasztalatának megfelelő bruttó 10,50 és 12 EUR/óra között
  • Jól felszerelt szálláslehetőség (magyar szobatárssal), korrekt áron
  • A munkavégzés helye: Delbrück, Németország

Álláshirdetésre jelentkezem

Adatvédelem*
A * jelölt adatok kitöltése kötelező!