Külföldi munkára jelentkezés

Szakács

Hirdetés azonosító: 53358

Munkahely: Németország

Mikortól: 2019.április 16.

Szükséges végzettség: Semmilyen

Feladatok:

  • a konyha előkészítése
  • a’la carte étlapról ételek elkészítése
  • higiéniai szabályok és előírások betartása és betartatása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség és/vagy több éves szakmai tapasztalat
  • jó német nyelvismeret
  • barátságos, megbízható személyiség aki alkalmas az önálló munkavégzésre, de képes csapatban dolgozni
  • amerikai ételek ismerete nem feltétel, a betanítás biztosított

A cégről:

  • Megbízónk Németországban, Drezda közelében működtet 2 éttermet és egy motelt, melyek berendezésben és kínálatban is az 50-es évek Amerikáját idézik.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség egy különleges, az 50-es évek Amerikáját idéző étteremben
  • hosszútávú munkalehetőség, nem szezonmunka!
  • versenyképes alapbér+borravaló
  • próbaidő után céges mobiltelefon
  • szálláslehetőség biztosított
  • fiatal, dinamikus, barátságos munkahelyi légkör
  • heti 5 napban, napi 8-9 órás munkavégzés
  • hazautazásra esetlegesen plusz szabadnapok, megegyezés szerint

Álláshirdetésre jelentkezem

Adatvédelem*
A * jelölt adatok kitöltése kötelező!