Külföldi munkára jelentkezés

CNC gépkezelő

Hirdetés azonosító: 51056

Munkahely: Németország

Mikortól: 2017.november 10.

Szükséges végzettség: Szakiskola / Szakmunkásképző

Feladatok:

  • termelésben való aktív közreműködés
  • munkavédelmi előírások, szabályok betartása
  • szériatermelésben való részvétel
  • mérések elkészítése
  • felületi érdesség ellenőrzése
  • 1 és 2 orsós esztergák üzemeltetése
  • mérések, dokumentálások, végellenőrzések elvégzése

Elvárások:

  • fémipari végzettség és releváns szakmai tapasztalat, VAGY
  • CNC gépi forgácsoló végzettség és gyakorlat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • naprakész, biztos szaktudás
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • kommunikáció képes német nyelvtudás (min. B1)

Előnyök:

  • FANUC, SIEMENS vezérlésekben való jártasság
  • saját autó, jogosítvány
  • erős német nyelvtudás

A cégről:

  • Biztos hátterű, multinacionális autóipari beszállító nagyvállalat.

Amit kínálunk:

  • nemzetközi munkakörnyezet
  • kiemelkedő, versenyképes fizetés - MEGEGYEZÉS SZERINT!!
  • teljes szállástámogatás
  • München környéki hosszú távú, biztos munka
  • német bejelentés, határozatlan idejű munkaszerződés.

Álláshirdetésre jelentkezem

Adatvédelem*
A * jelölt adatok kitöltése kötelező!